Kaip pirkti?

Kaip pirkti elektroninėje parduotuvėje PrekeJums.lt?

Siekiant palengvinti pirkėjams prekių paiešką, prekės mūsų elektroninėje parduotuvėje surūšiuotos pagal atitinkamas prekių grupes, o prekių grupės dar turi prekių pogrupius. Tokiu būdu Jūs greitai ir tiksliai galite rasti Jus dominančias prekes.

Prekių grupės ir prekių pogrupės

Prekių grupių sąrašą Jūs visada matote mūsų elektroninės parduotuvės kairėje pusėje. Paspauskite norimą prekių grupę, kad pamatytumėt jos pogrupių sąrašą. Paspaudus norimą pogrupį, pagrindinėje ekrano dalyje pamatysite šio pogrupio prekes.

Kad palengvinti norimų prekių paiešką, siūlome naudotis filtravimo galimybėmis. Dešinėje pusėje matysite atitinkamus pasirinkimus. Spauskite Jums tinkančius variantus, kad susiaurinti prekių paiešką.

Informacija apie prekę

Paspauskite ant Jus dominančios prekės, kad atsidarytų informacija apie ją. Čia Jūs matysite prekės modelį, pavadinimą, kainą, nuotrauką, aprašymą, informaciją apie gamintoją bei kitą naudingą informaciją. Paspauskite prekės nuotrauką, kad pamatytumėt didelės raiškos nuotrauką.

Žemiau, po pagrindine nuotrauka, Jūs galite peržiūrėti papildomas prekės nuotraukas (jei tokios yra), palikti savo įvertinimą apie šią prekę, taip pat peržiūrėti susijusias arba panašias prekes.

Kaip pirkti?

Jei prekė turi kelis komplektacijos variantus arba priedus, pasirinkite Jums tinkančius. Atkreipiame dėmesį į tai, kad pasirinkimo laukelis, pažymėtas raudona žvaigždute, yra privalomas.

Langelyje "Kiekis" įrašykite pageidaujamą kiekį ir spauskite mygtuką "Į KREPŠELĮ". Jeigu prekė parduodama įpakavimais, žemiau langelio "Kiekis" matysite atitinkamą informaciją apie kiekį įpakavime. Tokiu atveju perkamas kiekis negali būti mažesnis, nei kiekis įpakavime.

Jeigu norite tęsti prekių peržiūrą mūsų parduotuvėje, spauskite naršyklės mygtuką „Atgal“, kad grįžtumėte į prekių sąrašą,  arba paspauskite norimą prekių grupę ar pogrupį kairėje. Kai vėl rasite prekę, kurią norite pirkti, kartokite aukščiau aprašytus  veiksmus.

Prekių krepšelis

Jūsų pasirinktų prekių sąrašą Jūs bet kada galite peržiūrėti "PREKIŲ KREPŠELYJE", kurį matote puslapio viršuje. Čia Jūs galite peržiūrėti pasirinktas prekes, pakeisti perkamus kiekius, pašalinti prekę iš krepšelio ir pan.

Pirkėjo paskyra

Kai visi pakeitimai padaryti, spauskite mygtuką "ATSISKAITYMAS", kad pereitumėte prie "PIRKĖJO PASKYROS".  Jei jau esate užsiregistravęs mūsų parduotuvėje, suveskite savo prisijungimo duomenis ir sekite tolimesnius nurodymus.

Jei dar nesate užsiregistravęs, suveskite duomenis apie save ir pristatymo adresą. Šitie duomenys bus naudojami greitam ir sėkmingam Jūsų užsakymo vykdymui. Atkreipiame dėmesį į tai, kad laukelius, pažymėtus raudona žvaigždute, pildyti yra būtina.

Registracija

Jei pageidaujate, kad Jūsų suvesti duomenys būtų išsaugoti kitam apsipirkimui, uždėkite varnelę laukelyje "Sukurti paskyrą kitiems užsakymams". Sistema Jums pasiūlys papildomai suvesti slaptažodį Jūsų paskyrai. Registruotas pirkėjas turi tokius privalumus: jis galės ateityje apsipirkti žymiai greičiau (nereikia kiekvieną kartą vesti duomenų apie save), taip pat bet kada gali prisijungti ir sekti savo užsakymo būklę bei matyti visų savo užsakymų istoriją.

Jei norite pirkti kaip svečias (be registracijos) aukščiau minėto laukelio žymėti nereikia.

Pasirinkite užsakymo pristatymo bei apmokėjimo metodus. Jei turite pastabų arba klausimų, galite juos parašyti laukelyje "Jūsų pastabos".

Paspausdami atitinkamą nuorodą susipažinkite su "Pirkimo taisyklėmis ir sąlygomis" ir, jeigu su jomis sutinkate, uždėkite varnelę. Spauskite mygtuką "PATVIRTINTI UŽSAKYMĄ" ir Jūsų užsakymas bus sėkmingai išsiųstas mums!


Malonaus Jums apsipirkimo!

 Naujienų prenumerata:

Paspaudus mygtuką išsiųsti, Jūs sutinkate su privatumo politikos salygomis.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Tokios informacijos rinkimas nekelia jokios grėsmės Jums ar Jūsų kompiuteriui. Ši informacija reikalinga mums tam, kad galėtume tobulinti savo darbą, efektyviau pateikti pirkėjams prekių išdėstymą, aprašymus ir t.t.

Plačiau apie slapukus: Privatumo politika