Prekių pristatymas

Gavus Jūsų užsakymą, mūsų elektroninės parduotuvės atstovas susisieks su Jumis, kad suderinti pristatymo datą, laiką bei kitus susijusius klausimus.

Pristatymo būdai

Užsakytas prekes galima nemokamai atsiimti prekių atsiėmimo punkte, adresu: Ozo g. 4, Vilniuje. Nuoroda: kaip mus rasti (spausti).

Taip pat užsakytas prekes savo klientams mes pristatome visoje Lietuvoje:

  • savo transportu
  • per siuntų pervežimo kompanijos VENIPAK kurjerius
  • į VENIPAK paštomatus
  • į LP Express (Lietuvos pašto) paštomatus
  • į Omniva paštomatus (siunčiame tik apmokėtus užsakymus)

Svarbu! Atkreipiame dėmesį, kad į paštomatus galime išsiųsti prekes, kurių svoris neviršija 30 kg, o tūris ne didesnis nei 0,12 m³. Užsakymas iš paštomato turi būti atsiimtas per nustatytą laiką (bus nurodytas siunčiamame kurjerio SMS pranešime).

Paštomatų adresus bei kitą naudinga informaciją galima rasti paspaudus šias nuorodas

Pageidaujamą paštomatą galima nurodyti užsakymo laukelyje "Pastaba". Jei tokia informacija nenurodyta, mes išsiųsime užsakymą į paštomatą, kuris bus arčiausias pagal gavėjo nurodytą užsakymo adresą.

Pristatymo laikas

Sandėliuojamas prekes (jos pažymėtos "Turime sandėlyje") pristatome per 1 - 3 darbo dienas. Kitų prekių pristatymo terminas nurodytas prie kiekvienos prekės. Daugumai prekių jis yra 2 - 8 darbo dienos.

Gavus apmokėjimą už prekes arba Jūsų patvirtinimą mokėti pristatymo metu kurjeriui, prekes pristatome per nurodytą terminą. Pristatymo laikas gali būti ilgesnis, jei užsakytos prekės tuo momentu neturime sandėlyje arba dėl kitų specifinių pristatymo sąlygų. Bet kuriuo atveju, mes susisieksime su Jumis ir pranešime apie planuojamą prekių pristatymą.

Pristatymo kaina

Pristatymas mūsų transportu arba per kurjerius į bet kurią Lietuvos vietovę, išskyrus Kuršių Neriją, kainuoja 7 - 25 Eur:

  • Pristatymo mokestis 7 Eur taikomas smulkesnėms bei lengvesnėms prekėms, pavyzdžiui, maišytuvams, maišytuvų dalims ir pan.
  • Šiek tiek didesnių gabaritų prekių (plautuvės, rankšluosčių džiovintuvai ir pan.) pristatymas kainuoja 12 Eur
  • Stambesnių bei sunkesnių prekių (dušo kabinos, dušo padėklai, dušo sienelės, vandens šildytuvai ir pan.) pristatymo kaina 25 Eur.

Pristatymo į paštomatus (Venipak, LP Express, Omniva) kaina: 4 EUR, tačiau yra siuntos svorio ir tūrio ribojimai. Todėl tokios sunkios arba didelių gabaritų prekės, kaip dušo kabinos, vonios, plautuvės ir pan. nesiunčiamos į paštomatus. Šias prekes pristatome per kurjerį nurodytu adresu arba jas galima nemokamai atsiimti Ozo g. 4, Vilniuje.


Tikslią savo užsakymo pristatymo kainą pirkėjas gali iš karto matyti "Prekių krepšelyje" paspaudus "PEREITI PRIE UŽSAKYMO" ir pasirinkus pageidaujamą pristatymo metodą.


Atsiimant užsakytas prekes savo transportu, pristatymo mokestis netaikomas.

 

Dėmesio! Užsakymų pristatymui į Kuršių Neriją taikomas papildomas mokestis. Todėl pirkėjams iš Kuršių Nerijos, prieš pateikiant užsakymą, rekomenduojame susisiekti su mūsų elektroninės parduotuvės atstovu telefonu +37060786806 arba el.paštu info@prekejums.lt ir suderinti tikslią pristatymo kainą.

 

Malonaus Jums apsipirkimo!

 

 


Naujienų prenumerata:

Paspaudus mygtuką išsiųsti, Jūs sutinkate su privatumo politikos salygomis.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Tokios informacijos rinkimas nekelia jokios grėsmės Jums ar Jūsų kompiuteriui. Ši informacija reikalinga mums tam, kad galėtume tobulinti savo darbą, efektyviau pateikti pirkėjams prekių išdėstymą, aprašymus ir t.t.

Plačiau apie slapukus: Privatumo politika