Prekių krepšelis

Prekių pristatymas

Gavus Jūsų užsakymą, mūsų elektroninės parduotuvės atstovas susisieks su Jumis, kad suderinti pristatymo datą, laiką bei kitus susijusius klausimus.

Pristatymo būdai

Užsakytas prekes savo klientams mes pristatome visoje Lietuvoje savo transportu arba per siuntų pervežimo kompaniją.

Savo užsakytas prekes galite atsiimti ir patys iš mūsų sandėlių Ozo g. 4, Vilniuje. Tokiu atveju pristatymo mokestis netaikomas.

Pristatymo laikas

Gavus apmokėjimą už prekes arba atskirais atvejais Jūsų patvirtinimą mokėti pristatymo metu kurjeriui, prekes pristatome per 1-5 darbo dienas. Pristatymo laikas gali būti ilgesnis, jei užsakytos prekės tuo momentu neturime sandėlyje arba dėl kitų specifinių pristatymo sąlygų.

Pristatymo kaina

Pristatymas į bet kurią Lietuvos vietovę, išskyrus Kuršių Neriją, kainuoja 5 - 10 EUR. Pristatymo mokestis 5 EUR taikomas smulkioms bei lengvoms prekėms, pavyzdžiui, maišytuvams, nerūdijančio plieno plautuvėms ir pan. Stambesnių bei sunkesnių prekių (dušo kabinos, dušo padėklai, akmens masės plautuvės, vonios, vonių bei dušo sienelės, vandens šildytuvai, vonios baldai, keramika ir pan.) pristatymo kaina - 10 EUR.

Tikslią savo užsakymo pristatymo kainą pirkėjas gali pamatyti "Prekių krepšelyje" paspaudus "Atsiskaitymas".

Atsiimant užsakytas prekes savo transportu, pristatymo mokestis netaikomas.

 

Dėmesio! Užsakymų pristatymui į Kuršių Neriją taikomas papildomas mokestis. Todėl pirkėjams iš Kuršių Nerijos, prieš pateikiant užsakymą, rekomenduojame susisiekti su mūsų elektroninės parduotuvės atstovu telefonu +37060786806 arba el.paštu info@prekejums.lt ir suderinti tikslią pristatymo kainą.

 

Malonaus Jums apsipirkimo!