Privatumo politika

Informaciją, kurią Jūs mums pateikiate šioje svetainėje, mes laikome konfidencialia ir saugome ją nuo kitų asmenų. Ši informacija yra būtina sėkmingam Jūsų užsakymų vykdymui bei tarpusavio bendravimui.

Mes taip pat galime rinkti Jūsų apsilankymų informaciją. Tai gali būti Jūsų naršyklės tipas, data ir laikas, kada Jūs lankėtės mūsų elektroninėje parduotuvėje, kokius puslapius naršėte bei iš kokių svetainių  užėjote pas mus. Tokios informacijos rinkimas nekelia jokios grėsmės Jums ar Jūsų kompiuteriui. Ši informacija reikalinga mums tam, kad mes galėtume tobulinti savo darbą, efektyviau pateikti savo pirkėjams mūsų prekių išdėstymą, aprašymus bei kitus dalykus. Be to ši informacija mums reikalinga tam, kad sektume reklamos efektyvumą kituose puslapiuose.

 

Malonaus Jums apsipirkimo!

 


Naujienų prenumerata:

Paspaudus mygtuką išsiųsti, Jūs sutinkate su privatumo politikos salygomis.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Tokios informacijos rinkimas nekelia jokios grėsmės Jums ar Jūsų kompiuteriui. Ši informacija reikalinga mums tam, kad galėtume tobulinti savo darbą, efektyviau pateikti pirkėjams prekių išdėstymą, aprašymus ir t.t.

Plačiau apie slapukus: Privatumo politika