Garantijos

Mums labai malonu, kad apsilankėte pas mus ir pasirinkote mūsų elektroninę parduotuvę. Mūsų parduotuvės atstovai pasistengs padėti Jums išsirinkti tinkamą prekę, kad Jūs liktumėte patenkinti.

Mūsų elektroninės parduotuvės prekėms galioja gamintojo garantijos. Dauguma prekių turi savo garantinius talonus, kuriuose nurodytas garantinis laikotarpis, garantijos sąlygos bei kita pirkėjui reikalinga informacija.

Garantiniai laikotarpiai taip pat nurodyti mūsų parduotuvės prekių aprašymuose. Jeigu tokios informacijos nerandate, apie garantinį laikotarpį konkrečiai prekei Jūs galite sužinoti susisiekus su mūsų parduotuvės atstovais telefonu +370 607 86806 arba elektroniu paštu info@prekejums.lt.

Svarbu! Garantinis talonas galioja, jeigu kartu Jūs turėsite prekės pirkimo įrodymą.  Tai gali būti kasos kvitas, sąskaita-faktūra ir pan. Būtinai išsaugokite juos.

Garantijos sąlygos konkrečiai prekei yra nurodytos jos garantiniame talone. Atidžiai susipažinkite su jomis prieš pradedant naudotis preke.

Gedimo atveju per garantinį laikotarpį pirkėjui reikia susisiekti su prekės gamintoju arba gamintojo atstovu. Telefono numeris ir kita kontaktinė informacija visada būna nurodyta prekės garantiniame talone.

 

Malonaus Jums apsipirkimo!

 


Naujienų prenumerata:

Paspaudus mygtuką išsiųsti, Jūs sutinkate su privatumo politikos salygomis.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Tokios informacijos rinkimas nekelia jokios grėsmės Jums ar Jūsų kompiuteriui. Ši informacija reikalinga mums tam, kad galėtume tobulinti savo darbą, efektyviau pateikti pirkėjams prekių išdėstymą, aprašymus ir t.t.

Plačiau apie slapukus: Privatumo politika