Apmokėjimas už prekes

Užsakymo formavimo etape mūsų elektroninė sistema paprašys Jūsų nurodyti Jums tinkamiausią apmokėjimo už prekes būdą: įprastas bankinis pavedimas, apmokėjimas grynais arba kortele kurjeriui prekių pristatymo/atsiėmimo metu arba per Paysera mokėjimų sistemą.

Jeigu užsakytas prekes siunčiamos per paštomatą (Venipak arba LP Express), atsiskaityti galima ir paštomate atsiimant užsakymą (banko kortele). Tačiau siunčiant į Omniva paštomatus, tokios galimybės nėra.

Jeigu pasirinksite apmokėjimą per Paysera mokėjimų sistemą, kitame žingsnyje Jums bus pasiūlyta iš sąrašo pasirinkti savo banką arba kitą Jums tinkamą mokėjimo priemonę. Patvirtinus užsakymą, Jums automatiškai bus suformuotas mokėjimo nurodymas ir Jūs būsite nukreipti į savo banko puslapį. Atlikus mokėjimą, Jūs vėl sugrįšite į mūsų elektroninės parduotuvės puslapį, o apie sėkmingai atliktą mokėjimą būsite informuoti el. paštu.

Iki galo atlikus visus užsakymo žingsnius, po 5-15 min. į savo nurodytą elektroninio pašto dežutę gausite pranešimą su visa informacija apie Jūsų užsakymą. Jeigu per 1 valandą tokio pranešimo negausite, būtinai susisiekite su mumis telefonu +370 607 86806 arba el.paštu: info@prekejums.lt.

Gavęs Jūsų užsakymą, mūsų elektroninės parduotuvės atstovas susisieks su Jumis, kad suderintų pristatymo datą, laiką bei kitus susijusius klausimus.

Dėmesio! Dėl siuntų pristatymo į Kuršių Neriją kainos būtina susisiekti su mūsų elektroninės parduotuvės atstovu prieš pateikiant užsakymą.

Svarbu! Jeigu Jūs pasirinkote apmokėjimą bankiniu pavedimu, Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti tik gavus apmokėjimą. Negavus Jūsų apmokėjimo už prekes per 2 darbo dienas, prekių rezervacija yra atšaukiama, o užsakymas - anuliuojamas.
 
Informacija bankiniam mokėjimui:
Gavėjo pavadinimas:            UAB "Sanvila"
Gavėjo kodas:                        302612230
Atsiskaitomoji sąskaita:        LT387300010126679626
Banko pavadinimas:             "Swedbank" AB

Mokėjimo paskirtis:                Jūsų užsakymo numeris, pvz.: "Užsakymas Nr. 18325"

 
Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad kai kuriais atvejais mes galime paprašyti išankstinio apmokėjimo arba iš anksto sutarto dydžio avanso tam, kad pradėtume vykdyti Jūsų užsakymą.


Malonaus Jums apsipirkimo!


Naujienų prenumerata:

Paspaudus mygtuką išsiųsti, Jūs sutinkate su privatumo politikos salygomis.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Tokios informacijos rinkimas nekelia jokios grėsmės Jums ar Jūsų kompiuteriui. Ši informacija reikalinga mums tam, kad galėtume tobulinti savo darbą, efektyviau pateikti pirkėjams prekių išdėstymą, aprašymus ir t.t.

Plačiau apie slapukus: Privatumo politika