Kuchinox

Dušo galvutė ATTILA

Dušo galvutė ATTILA

2.00 €


Vienos funkcijos dušo galvutė.Antikalkiniai purkštukai supaprastina dušo galvutės valymą, t.y. leidžia lengvai pašalinti susikaupusias kalkių nuosėdas.Standartinis dušo galvutės pajungimo sriegis 1/2"..

Dušo galvutė CENTO (juodos spalvos)

Dušo galvutė CENTO (juodos spalvos)

8.00 €


Juodos spalvos antikalkinė dušo galvutė. Dušo galvutė tinka naudoti su visomis dušo žarnomis (su standartiniais 1/2" sriegiais).trys vandens srovių režimaidušo galvutės skersmuo: 90 mmdušo galvutės au..

Dušo galvutė CERS su kalkių valymo funkcija

Dušo galvutė CERS su kalkių valymo funkcija

9.00 €


Penkių funkcijų dušo galvutė. Viena iš funkcijų - kalkių valymo funkcija.vandens srovių variantų: 4mechaninio kalkių valymo funkcijaskersmuo: 120 mmpajungimo sriegis: 1/2"pagaminta iš plastikopaviršiu..

Dušo galvutė FOCA

Dušo galvutė FOCA

4.90 €


Dušo galvutė turi tris vandens srovių režimus: lietus, masažuojantis ir mišrus.Antikalkiniai purkštukai supaprastina dušo galvutės valymą, t.y. leidžia lengvai pašalinti susikaupusias kalkių nuosėdas...

Dušo galvutė maišytuvui su ištraukiamu dušeliu chromuota
Dušo galvutė maišytuvui su ištraukiamu dušeliu chromuota-foto2

Dušo galvutė maišytuvui su ištraukiamu dušeliu chrom...

10.00 €


Dušo galvutė maišytuvui su ištraukiamu dušeliu chromuotaGalvutė tinka daugumai virtuvinių maišytuvų su ištraukiamu dušeliu. Galvutė prisisuka prie maišytuvo ištraukiamos dušo žarnos.Galvutė turi vande..

Dušo galvutė PRETTO (juodos spalvos)
Dušo galvutė PRETTO (juodos spalvos)-foto2

Dušo galvutė PRETTO (juodos spalvos)

19.00 €


Subtilaus dizaino, juodos spalvos dušo galvutė. Dušo galvutė turi keturis purkštukus, kurių stiprios vandens srovės puikiai masažuos jūsų kūną.Dušo galvutė tinka naudoti su visomis dušo žarnomis (su s..

Lietaus dušo galva KVADRATO Slim 20x20 cm kvadratinė, metalinė

Lietaus dušo galva KVADRATO Slim 20x20 cm kvadratinė...

26.00 €


Lietaus dušo galva KVADRATO Slim pagaminta iš nerūdijančio plieno. Jos išmatavimai 20x20 cm, o storis (be pajungimo mechanizmo) tik 5mm.Pagrindinės savybės: pagaminta iš nerūdijančio plieno (blizgi..

Lietaus dušo galva KVADRATO Slim 25x25 cm kvadratinė, metalinė

Lietaus dušo galva KVADRATO Slim 25x25 cm kvadratinė...

33.00 €


Lietaus dušo galva KVADRATO Slim pagaminta iš nerūdijančio plieno. Jos išmatavimai 25x25 cm, o storis (be pajungimo mechanizmo) tik 5mm.Pagrindinės savybės: pagaminta iš nerūdijančio plieno (blizgi..

Lietaus dušo galva RONDO Slim 20 cm apvali, metalinė

Lietaus dušo galva RONDO Slim 20 cm apvali, metalinė...

25.00 €


Lietaus dušo galva RONDO Slim pagaminta iš nerūdijančio plieno. Jos skersmuo 20 cm, o storis (be pajungimo mechanizmo) tik 5mm.Pagrindinės savybės: pagaminta iš nerūdijančio plieno (blizgi)skersmuo..

Lietaus dušo galva RONDO Slim 25 cm apvali, metalinė

Lietaus dušo galva RONDO Slim 25 cm apvali, metalinė...

32.00 €


Lietaus dušo galva RONDO Slim pagaminta iš nerūdijančio plieno. Jos skersmuo 25 cm, o storis (be pajungimo mechanizmo) tik 5mm.Pagrindinės savybės: pagaminta iš nerūdijančio plieno (blizgi)skersmuo..

Lietaus dušo galvutė KVADRATO MINI kvadratinė

Lietaus dušo galvutė KVADRATO MINI kvadratinė

12.00 €


Stačiakampės formos chromuota lietaus dušo galvutėDušo galvutės savybės:dušo galvos išmatavimai: 100x100 mmdušo galvos paviršius pilnai chromuotasdušo galva pagaminta iš plastikopurkštukai pagaminti i..

Lietaus dušo galvutė RONDO MINI apvali

Lietaus dušo galvutė RONDO MINI apvali

12.00 €


Apvalios formos chromuota lietaus dušo galvutėDušo galvutės savybės:dušo galvos skersmuo: 100 mmdušo galvos paviršius pilnai chromuotasdušo galva pagaminta iš plastikopurkštukai pagaminti iš antikalki..

Dušo galvutė PRETTO (grafito spalvos)
Dušo galvutė PRETTO (grafito spalvos)-foto2

Dušo galvutė PRETTO (grafito spalvos)

25.00 €


Subtilaus dizaino, grafito spalvos dušo galvutė. Dušo galvutė turi keturis purkštukus, kurių stiprios vandens srovės puikiai masažuos jūsų kūną.Dušo galvutė tinka naudoti su visomis dušo žarnomis (su ..

Dušo galvutė PRETTO (chromuota)
Dušo galvutė PRETTO (chromuota)-foto2

Dušo galvutė PRETTO (chromuota)

16.00 €


Subtilaus dizaino dušo galvutė. Dušo galvutė turi keturis purkštukus, kurių stiprios vandens srovės puikiai masažuos jūsų kūną.Dušo galvutė tinka naudoti su visomis dušo žarnomis (su standartiniais 1/..

Dušo galvutė RETRO (sendintas žalvaris)
-20%
Topas

Dušo galvutė RETRO (sendintas žalvaris)

15.20 € 19.00 €


Dušo galvutė RETRO (sendintas žalvaris) Metalinė dušo galvutė Paviršius: sendintas žalvaris   Šią prekę taip pat galima užsisakyti telefonu +37060786806, elekt..

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 17 (2 puslapių)


Naujienų prenumerata:

Paspaudus mygtuką išsiųsti, Jūs sutinkate su privatumo politikos salygomis.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie padeda mums atpažinti prisijungusius vartotojus, tobulinti savo darbą, efektyviau pateikti savo pirkėjams mūsų prekių išdėstymą, aprašymus bei kitus dalykus. Daugiau informacijos apie slapukus.