Rubineta

Dušo galvutė Bide

Dušo galvutė Bide

7.50 €


Dušo galvutė. Skirta bide maišytuvui. Su laikikliu. Šią prekę taip pat galima užsisakyti telefonu +37060786806, elektroniniu paštu: info@prekejums.lt arba atvykus pas mus adresu: Ozo g. 4, Vilniuje..

Dušo galvutė sieninė Fresh-Top
Dušo galvutė sieninė Fresh-Top-foto2

Dušo galvutė sieninė Fresh-Top

6.00 €


Lietaus dušo galva su pajungimo mechanizmuPagrindinės savybės:galvos skersmuo: 60 mmplastikinė, chromuotaantikalkinėturi 2 vandens srovės funkcijaspajungimas: 1/2" (vidinis sriegis)pajungimas su šarny..

Dušo galvutės alkūnė (30cm)

Dušo galvutės alkūnė (30cm)

13.00 €


Šią prekę taip pat galima užsisakyti telefonu +37060786806, elektroniniu paštu: info@prekejums.lt arba atvykus pas mus adresu: Ozo g. 4, Vilniuje ..

Lietaus dušo galva Comet-Top
Lietaus dušo galva Comet-Top-foto2

Lietaus dušo galva Comet-Top

7.50 €


Lietaus dušo galva su pajungimo mechanizmuPagrindinės savybės:galvos skersmuo: 155 mmplastikinė, chromuotaantikalkinėpajungimas: 1/2" (vidinis sriegis)pajungimas su šarnyru, galima keisti galvos nukre..

Lietaus dušo galva ETNA
Lietaus dušo galva ETNA-foto2
Lietaus dušo galva ETNA-foto3

Lietaus dušo galva ETNA

19.90 €


Lietaus dušo galva su pajungimo mechanizmuPagrindinės savybės:galvos skersmuo: 250 mmplastikinė, chromuotaantikalkinėpajungimas: 1/2" (vidinis sriegis)pajungimas su šarnyru, galima keisti galvos nukre..

Lietaus dušo galva RIVER
Lietaus dušo galva RIVER-foto2
Lietaus dušo galva RIVER-foto3

Lietaus dušo galva RIVER

15.00 €


Lietaus dušo galva su pajungimo mechanizmuPagrindinės savybės:galvos skersmuo: 250 mmgalvos aukštis su pajungimo mechanizmu: 54 mmplastikinė, chromuotaantikalkinėpajungimas: 1/2" (vidinis sriegis)paju..

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)


Naujienų prenumerata:

Paspaudus mygtuką išsiųsti, Jūs sutinkate su privatumo politikos salygomis.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie padeda mums atpažinti prisijungusius vartotojus, tobulinti savo darbą, efektyviau pateikti savo pirkėjams mūsų prekių išdėstymą, aprašymus bei kitus dalykus. Daugiau informacijos apie slapukus.