Prekių grąžinimas

1. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo".

2. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, nesugadintos, pilnos komplektacijos, tos pačios prekinės išvaizdos bei kokybės, kokias Pirkėjas gavo iš Pardavėjo, įskaitant visą techninę dokumentaciją, kuri buvo gauta kartu su prekėmis iš Pardavėjo. Priešingu atveju Pardavėjas atsisako priimti grąžinamas prekes bei grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus. Už pilną prekės sukomplektavimą ir supakavimą atsakingas Pirkėjas.

3. Prekes Pirkėjas grąžina savo sąskaita, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl prekės kokybės.

4. Kai grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pasiimti nekokybišką prekę ir pakeisti ją analogiška preke. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškos prekės, Pirkėjui grąžinami už prekę sumokėti pinigai.

5. Jeigu Pirkėjas perka prekę su kosmetiniais defektais, kurie aprašyti ir pažymėti tokios prekės aprašyme, punktas Nr. 4 šioms prekėms netaikomas. Tokios prekės negali būti grąžintos dėl nurodytų kosmetinių defektų.


Naujienų prenumerata:

Paspaudus mygtuką išsiųsti, Jūs sutinkate su privatumo politikos salygomis.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Tokios informacijos rinkimas nekelia jokios grėsmės Jums ar Jūsų kompiuteriui. Ši informacija reikalinga mums tam, kad galėtume tobulinti savo darbą, efektyviau pateikti pirkėjams prekių išdėstymą, aprašymus ir t.t.

Plačiau apie slapukus: Privatumo politika